-

W dniach 6 i 7 października 2021 roku odbędzie się 10. Konwent Ochrony Danych i Informacji organizowany przez Lubasz i Wspólnicy – Kancelarię Radców Prawnych oraz spółkę audytorską FORSAFE. To wydarzenie od lat cieszy się uznaniem w branży ochrony danych i bezpieczeństwa informacji w Polsce. Ze względów bezpieczeństwa, również w tym roku, Konwent będzie przeprowadzony w całości w formie online, co już w ubiegłym roku spotkało się z pozytywnym odbiorem uczestników.

 

 

Temat przewodni nadchodzącej edycji to „RODO – naruszenia, decyzje, kary”. Uczestnicy będą mogli usłyszeć, na jakie zagadnienia trzeba zwrócić szczególną uwagę przy przetwarzaniu danych osobowych.

Swoim doświadczeniem i wiedzą podzielą się uznani eksperci w dziedzinie ochrony danych, którzy w pierwszym dniu Konwentu wygłoszą swoje prelekcje. Należą do nich m.in.: pani dr Edyta Bielak-Jomaa (była Generalna Inspektor Ochrony Danych Osobowych i była Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych), pan Jacek Młotkiewicz (Dyrektor Departamentu Kontroli i Naruszeń UODO), pan dr Dominik Lubasz (doktor nauk prawnych, radca prawny, partner zarządzający w Lubasz i Wspólnicy – Kancelaria Radców Prawnych) czy pan Piotr Kawczyński (Prezes Zarządu w Forsafe Sp. z o.o., Inspektor Ochrony Danych). Pierwszy dzień wydarzenia zakończy debata komentatorska z udziałem tegorocznych prelegentów.

W drugim dniu Konwentu odbędą się warsztaty #DataProtectionMixer, podczas których uczestnicy spotkają się w niewielkich grupach w 8 różnych pokojach webinarowych. #DataProtecionMixer to sprawdzona forma warsztatów tematycznych, która z powodzeniem towarzyszy wydarzeniu już od 4 lat. Każdy z warsztatów prowadzony jest przez specjalistę w danej dziedzinie. Jest to okazja dla uczestników, by omówić problemy, z którymi spotykają się na co dzień w swojej praktyce.

Udział w tegorocznym Konwencie Ochrony Danych i Informacji jest bezpłatny. Wystarczy zarejestrować się poprzez formularz dostępny na stronie organizatora:  https://konwentodo.pl/rejestracja.

 

Więcej informacji:

Strona WWW: https://konwentodo.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/KonwentOchronyDanychiInformacji/

Zdjęcia z poprzednich edycji: https://konwentodo.pl/galeria/

Najważniejsze informacje

Informacje z oddziałów