AktualnościReferecyjna architektura bezpieczeństwa AWS

Referecyjna architektura bezpieczeństwa AWS

-

KATEGORIE

ISSA zaprasza na kolejne spotkanie dotyczące cyberbezpieczeństwa w chmurze 6 września 2022 r. o godz. 18. Spotkanie będzie miało formę stacjonarną odbędzie się na Wydziale  Elektroniki i  i Technik informacyjnych  Politechniki Warszawskiej. Będzie także retransmitowane na Google Meet w trybie online.

Podczas spotkania Piotr Boetzel opowie jak usługi bezpieczeństwa w AWS współpracują ze sobą i jak je wdrożyć. Referecyjna architektura bezpieczeństwa AWS to przepis jak wdrożyć pełny zestaw narzędzi bezpieczeństwa w środowisku składającym się z wielu kont AWS. Architektura opisuje i demonstruje jak wdrożyć i zarządzać usługami, jakie wymagania pozwalają spełnić i jak są ze sobą nawzajem zintegrowane. Podczas wystąpienia dowiesz się jakie decyzje były podejmowane przy tworzeniu architektury, z czego one wynikały oraz uzyskasz wskazówki jak jej użyć przy projektowaniu Twojego środowiska.

 

Piotr Boetzel

Od 15 lat pracuje w branży IT jako administrator, konsultant, trener, inżynier sprzedaży, architekt. Przez większość kariery zajmował się rozwiązaniami do zapewnienia ciągłości działania infrastruktury (backup, monitoring) w IBM a następnie cyberbezpieczeństwem w McAfee. Posiada certyfikat CISSP. Obecnie jako architekt w AWS wspiera partnerów z Europy Środkowowschodniej przy projekatach dla sektora publicznego. Prelegent na CyberGov, Advanced Threat Summit, Forum Teleinformatyki, CSO Council. Miłośnik lotnictwa i dronów.

Spotkanie pracowników ERY

W gościnnych murach Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej odbyło się dzisiaj (6 marca) spotkanie byłych pracowników Zakładów „ERA”, w których wytwarzano m.in....

„Polska informatyka: zarys historii” w Plus Minus „Rzeczpospolitej”

Miło nam poinformować, że publikacja autorstwa wiceprezesa PTI Marka Hołyńskiego pt. „Polska informatyka: zarys historii” otrzymała bardzo pozytywną recenzję w dodatku Plus Minus „Rzeczpospolitej”....