Strona głównaAktualnościBaza Ekspertów Sektorowej Rady

Baza Ekspertów Sektorowej Rady

-

Od dłuższego czasu Sektorowa Rada ds. Kompetencji – Informatyka nosiła się z zamiarem powołania Bazy Ekspertów – profesjonalnego zespołu specjalistów wspierających Radę w jej działaniach merytorycznych. Na ostatnim, listopadowym posiedzeniu Rady zatwierdzono regulamin Bazy Ekspertów, a w lutym br. odbyło się pierwsze posiedzenie Kapituły Bazy Ekspertów, która opiniuje i rekomenduje kandydatów. W skład Kapituły Bazy Ekspertów wchodzą:

  • Prof. dr hab. inż. Janusz Kacprzyk (Instytut Badań Systemowych Polskiej Akademii Nauk) – Przewodniczący Kapituły
  • Dr hab. inż. Aleksander Byrski (Wydział Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica)
  • Prof. dr hab. inż. Robert Cierniak  (Wydział Inżynierii Mechanicznej i Informatyki Politechniki Częstochowskiej)
  • Beata Ostrowska (Przewodnicząca Sektorowej Rady)
  • Dr Tomasz Kulisiewicz (sekretarz Sektorowej Rady) – Sekretarz Kapituły.

Miło nam poinformować, że dr inż. Dominik Strzałka – Kierownik Zakładu Systemów Złożonych na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza, członek Sektorowej Rady ds. Kompetencji – Informatyka uzyskał pozytywną rekomendację Kapituły  i został powołany przez Prezydium Rady na eksperta. Baza Ekspertów publikowana jest na bieżąco na stronie WWW Rady, w jej części otwartej, dostępnej publicznie.

Najważniejsze informacje

Informacje z oddziałów