Strona głównaAktualnościCuValley Hack - "miedziowy" hackathon

CuValley Hack – „miedziowy” hackathon

-

KGHM zaprasza programistów z całej Polski do kreatywnego rozwiązywania wyzwań w ramach wirtualnego hackathonu „CuValley Hack” 11-13 czerwca.

Uczestnicy hackathonu będą programować przez 40 godzin, by stworzyć inspirujące i praktyczne projekty związane z miedzią. Zadania dotyczyć będą analizy danych oraz wykorzystania AI, Machine Learningu czy BigData w układach automatyki przemysłowej. W praktyce, wypracowane rozwiązania mają zmniejszyć poziom awaryjności w maszynach SMG, ustabilizować pracę pieca zawiesinowego oraz wspomóc predykcję wstrząsów. Więcej o zadaniach oraz poszukiwanych rozwiązaniach, na stronie internetowej hackathonu.

Żeby dołączyć do hackathonu, wystarczy zarejestrować się na wydarzenie do końca maja. Pierwszych stu potwierdzonych uczestników otrzyma GiftPack – niespodziankę. Uczestnicy CuValley Hack mogą pracować nad pomysłami w pojedynkę lub z zespołem. Osoby/drużyny z najlepszymi projektami w danej kategorii wystąpią na wirtualnej scenie i wezmą udział w sesji Q&A na żywo.

CuValley Hack to nie tylko hackathon – to również bogata agenda webinarów tematycznych, wykłady prowadzone przez Keynote Speakerów oraz potężna dawka wiedzy w pigułce. Wszystko to ma służyć za inspirację uczestnikom wydarzenia. Nie zabraknie także dodatkowych aktywności, konkursów i networkingu.

Najważniejsze informacje

Informacje z oddziałów