Członkowie Założyciele PTI

Na mocy uchwały Zjazdu Założycielskiego PTI w dniu 23 maja 1981 roku członkami-założycielami Polskiego Towarzystwa Informatycznego zostali uznani:

 

  1. Michał Bąbol (Świdnik)
  2. Tadeusz Baczko (Warszawa)
  3. Jacek Bańkowski (Warszawa)
  4. Jan Baranowski (Warszawa)
  5. Jerzy Bednarz (Poznań)
  6. Elżbieta Bernabiuk (Warszawa)
  7. Jan Bielecki (Warszawa)
  8. Andrzej Bielik (Warszawa)
  9. Janusz S. Bień (Warszawa)
  10. Andrzej J. Blikle (Warszawa)
  11. Jan Borowiec (Warszawa)
  12. Andrzej Brandt (Warszawa)
  13. Jerzy Bromirski (Wrocław)
  14. Stanisław Budkowski (Warszawa)
  15. Henryk Burgała (Warszawa)
  16. Agnieszka Bytnerowicz (Warszawa)
  17. Krzysztof Bytnerowicz (Warszawa)
  18. Zbigniew Bzymek (Warszawa)
  19. Lech Czapliński (Warszawa)
  20. Jerzy Dawidowski (Słupia Wielka)
  21. Andrzej Dąbkowski (Warszawa)
  22. Ryszard Dąbrówka (Warszawa)
  23. Czesław Daniłowicz (Wrocław)
  24. Jerzy Dańda (Warszawa)
  25. Piotr Dembiński (Warszawa)
  26. Jarosław Deminet (Warszawa)
  27. Włodzimierz Dobosiewicz (Warszawa)
  28. Jacek Doliński (Warszawa)
  29. Witold Dreger (Warszawa)
  30. Ignacy Dziedziczak (Szczecin)
  31. Tadeusz Dziewulski (Warszawa)
  32. Adam Empacher (Warszawa)
  33. Konrad Fiałkowski (Warszawa)
  34. Zbigniew Fryźlewicz (Wrocław)
  35. Bartłomiej Głowacki (Warszawa)
  36. Jerzy Gradowski (Warszawa)
  37. Janusz Grażewicz (Warszawa)
  38. Marek Greniewski (Warszawa)
  39. Włodzimierz Grudziński (Warszawa)
  40. Andrzej Grzywak (Katowice)
  41. Janusz Gwiazda (Warszawa)
  42. Marek Hołyński (Warszawa)
  43. Wacław Iszkowski (Warszawa)
  44. Jacek Irlik (Katowice)
  45. Lech Janczewski (Warszawa)
  46. Marek T. Jankowski (Warszawa)
  47. Stanisław Jaskólski (Warszawa)
  48. Kazimierz Jojczyk (Kraków)
  49. Eugeniusz Kabis (Ruda Śląska)
  50. Danuta Kalinowska (Świdnik)
  51. Jacek Karpiński (Warszawa)
  52. Stanisław Kędzierski (Mikołów)
  53. Zbigniew Kierzkowski (Poznań)
  54. Jerzy Kisielnicki (Warszawa)
  55. Feliks Kluźniak (Warszawa)
  56. Wojciech Kozaczyński (Wrocław)
  57. Jerzy Król (Kraków)
  58. Piotr Kuczyński (Warszawa)
  59. Zenon Kulpa (Warszawa)
  60. Feliks Kurp (Koluszki)
  61. Piotr Kuźnicki (Warszawa)
  62. Stanisław Lepetow (Wrocław)
  63. Elżbieta Lipka (Warszawa)
  64. Witold Lipski (Warszawa)
  65. Jerzy Loska (Warszawa)
  66. Leon Łukaszewicz (Warszawa)
  67. Marek Machura (Warszawa)
  68. Stanisław Majerski (Warszawa)
  69. Tadeusz Majewski (Warszawa)
  70. Zdzisław Małecki (Poznań)
  71. Marek Maniecki (Warszawa)
  72. Roman Mankiewicz (Warszawa)
  73. Romuald Marczyński (Warszawa)
  74. Włodzimierz Mardal (Warszawa)
  75. Jerzy Marszałek (Wrocław)
  76. Jacek Martinek (Poznań)
  77. Mieczysław Muraszkiewicz (Warszawa)
  78. Ireneusz Matusiak (Wrocław)
  79. Zygmunt Mazur (Wrocław)
  80. Antoni Mazurkiewicz (Warszawa)
  81. Marceli Melchior (Warszawa)
  82. Mieczysław Michalczyk (Kraków)
  83. Jerzy Mieścicki (Warszawa)
  84. Stanisław Mrozik (Warszawa)
  85. Mieczysław Muraszkiewicz (Warszawa).
  86. Andrzej Musielak (Wrocław)
  87. Janisław Muszyński (Wrocław)
  88. Krzysztof Nałęcki (Gliwice)
  89. Elżbieta Nastaj-Wiśniewska (Warszawa)
  90. Lesław Niemczycki (Warszawa)
  91. Jerzy Nowak (Gliwice)
  92. Zbigniew Nowicki (Warszawa)
  93. Marek Olejniczak (Warszawa)
  94. Wojciech Olejniczak (Szczecin)
  95. Stanisława Ossowska (Gdańsk)
  96. Barbara Osuchowska (Warszawa)
  97. Tadeusz Peche (Warszawa)
  98. Marek Perkowski (Warszawa)
  99. Ryszard Piwowarski (Bydgoszcz)
  100. Andrzej Pomiankowski (Warszawa)
  101. Jan Popiel (Warszawa)
  102. Ryszard Pregiel (Katowice)
  103. Erwin Pszczółka (Sosnowiec)
  104. Andrzej Ramułt (Wrocław)
  105. Maciej Robakiewicz (Warszawa)
  106. Michalina Rossowska (Łódź)
  107. Ludwik J. Rossowski (Łódź)
  108. Teresa Rumińska (Warszawa)
  109. Tomasz Rytel (Warszawa)
  110. Andrzej Salwicki (Warszawa)
  111. Witold Staniszkis (Warszawa)
  112. Maciej Stolarski (Warszawa)
  113. Maciej Stroiński (Poznań)
  114. Piotr Strzałkowski (Warszawa)
  115. Maciej S. Sysło (Wrocław)
  116. Bogumił Szabłowski (Wrocław)
  117. Roman Szczurek (Kraków)
  118. Janusz Szminda (Warszawa)
  119. Stanisław Szpakowicz (Warszawa)
  120. Bolesław Szymański (Warszawa)
  121. Ryszard Tadeusiewicz (Kraków),
  122. Sławomir Trautman (Warszawa)
  123. Władysław M. Turski (Warszawa)
  124. Jarosław Tymowski (Warszawa)
  125. Andrzej Trybulec (Białystok)
  126. Barbara Turzyńska (Warszawa)
  127. Alicja Wakulicz-Deja (Sosnowiec)
  128. Tadeusz Walczak (Warszawa)
  129. Stanisław Waligórski (Warszawa)
  130. Krzysztof Wasiek (Warszawa)
  131. Kazimierz Wasilewski (Gdańsk)
  132. Jan Węglarz (Poznań)
  133. Tadeusz Wierzbicki (Szczecin)
  134. Jan Wierzbowski (Warszawa)
  135. Aleksander Wigura (Warszawa)
  136. Józef Winkowski (Warszawa)
  137. Andrzej Wiśniewski (Warszawa)
  138. Henryk Woźniakowski (Warszawa)
  139. Jerzy Wrzos (Warszawa)
  140. Ewa Zaborowska (Warszawa)
  141. Jan Zabrodzki (Warszawa)
  142. Włodzimierz Zuberek (Warszawa)
  143. Bronisław Żurawski (Toruń)
Zmień rozmiar czcionki
Wysoki kontrast