(otworzy się w nowej zakładce)
Widget not in any sidebars

Statuetki 70-lecia Polskiej Informatyki

Statuetki 70-lecia Polskiej Informatyki przyznane zostały na mocy uchwał Zarządu Głównego PTI osobom, instytucjom i firmom szczególnie zasłużonym dla rozwoju krajowej informatyki. Procedura przyznawania tych wyróżnień została zakończona wraz z końcem roku jubileuszowego (2018). Poniżej przedstawiamy listę laureatów.

osoby fizyczne

  1. Aleksiejczuk Agnieszka
  2. Alicki Piotr
  3. Andraszek Anna
  4. Babicz Zdzisław
  5. Balińska Krystyna
  6. Bała Piotr
  7. Bąkowski Wojciech
  8. Bendyk Edwin
  9. Berndt-Schreiber Maria
  10. Bilski Eugeniusz
  11. Bobran Krzysztof
  12. Bobrowski Leon
  13. Bogucki Dariusz
  14. Bogusławski Krzysztof
  15. Brzeski Wojciech
  16. Brzeziński Jerzy
  17. Bubak Marian
  18. Budziński Ryszard
  19. Christow Sebastian
  20. Długosz-Kędziora Maria
  21. Dorozik Leon
  22. Drabik Jacek
  23. Drążek Zygmunt
  24. Drozdowski Maciej
  25. Dyrek Andrzej
  26. Dyżewski Andrzej
  27. Dziedziczak Ignacy
  28. Feterowski Andrzej
  29. Filipowicz Jakub
  30. Gajl Olaf
  31. Gaweł Krzysztof
  32. Goczyła Krzysztof
  33. Goliński Jan
  34. Górski Janusz
  35. Grabowski Franciszek
  36. Grocholewski Stefan
  37. Groń Maciej
  38. Gryka Franciszek
  39. Hippe Zdzisław
  40. Jakubowski Maciej
  41. Jaworski Michał
  42. Kapczyński Adrian
  43. Kącki Edward
  44. Kitowski Jacek
  45. Klaus Rafał
  46. Kluska Jacek
  47. Kniat Jan
  48. Kocój Jan
  49. Kolbusz Edward
  50. Komorowski Tomasz
  51. Korycka-Purchała Małgorzata
  52. Kosieliński Sławomir
  53. Kossakowski Wojciech
  54. Kośla Robert
  55. Kowalewski Mirosław
  56. Kowalski Jarosław
  57. Kubiak Bernard
  58. Kulik Wojciech
  59. Kurowski Jerzy
  60. Kwater Tadeusz
  61. Łakomski Łukasz
  62. Łukasik Ewa
  63. Macukow Bohdan
  64. Madejczyk Mariusz
  65. Majewski Andrzej
  66. Młynarczyk Grzegorz
  67. Morzy Mikołaj
  68. Napiórkowski Tomasz
  69. Niedźwiedziński Marian
  70. Niemiec Andrzej
  71. Niezgódka Marek
  72. Niwicki Jacek
  73. Nowacki Jerzy Paweł
  74. Nowak Marcin
  75. Nowakowski Antoni
  76. Oleński Józef
  77. Pańtak Michał
  78. Pawłowski Jan
  79. Pełka-Kamińska Krystyna
  80. Perenc Józef
  81. Pietraszkiewicz Krzysztof
  82. Pikus Hanna
  83. Pilawski Bogdan
  84. Pituła Alicja
  85. Popko Janusz
  86. Półjanowicz Wiesław
  87. Pulwarski Jacek
  88. Rakowski Stefan
  89. Rozkrut Dominik
  90. Rybczyński Mirosław
  91. Sankowski Dominik
  92. Siatkowski Idzi
  93. Sielski Waldemar
  94. Silicki Krzysztof
  95. Skotniczny Zbigniew
  96. Skucińska Monika
  97. Sławiński Jerzy
  98. Słowiński Roman
  99. Smolka Jan
  100. Smugowski Sławomir
  101. Sokół Szymon
  102. Sołdek Jerzy
  103. Sosnowski Zenon
  104. Stefanowski Jerzy
  105. Sumowska Ewa
  106. Suraj Zbigniew
  107. Szafraniec Wiesław
  108. Szafrański Bolesław
  109. Szatkowski Tomasz
  110. Szczepański Marian
  111. Szczuka Janusz
  112. Szopińska Justyna
  113. Szot Kazimierz
  114. Szpor Grażyna
  115. Szpunar Zbigniew
  116. Szymala Ewa
  117. Tomaka Mariusz
  118. Trybus Leszek
  119. Tusień Artur
  120. Tworóg Jarosław
  121. Ujejski Marek
  122. Viola Roberto
  123. Wajda Wojciech
  124. Wasiek Krzysztof
  125. Wendel Iwona
  126. Węgrzyn Marek
  127. Wiatr Kazimierz
  128. Wilczek Tadeusz
  129. Wojciechowski Adam
  130. Wrembel Robert
  131. Wrycza Stanisław
  132. Wysocki Marian
  133. Zaczek Jerzy
  134. Zajdel Mirosław
  135. Ziemkiewicz Andrzej

instytucje i firmy

  1. 9LIVESDATA Sp z o.o. Sp. k.
  2. ACK Cyfronet AGH
  3. Akademia WSB
  4. Certum – Powszechne Centrum Certyfikacji
  5. COIG S.A. (Katowice)
  6. Deloitte Sp z o.o.
  7. Elzab S.A. (Zabrze)
  8. Fibrain Sp. z o.o.
  9. Fundacja NetCamp
  10. Fundacja Warszawski Instytut Bankowości
  11. Główny Urząd Statystyczny
  12. IBM Polska Sp. z o.o.
  13. Instytut Informatyki FTIMS Politechniki Łódzkiej
  14. Instytut Informatyki i Gospodarki Cyfrowej SGH
  15. Instytut Informatyki Teoretycznej i Stosowanej Polskiej Akademii Nauk
  16. Katedra Informatyki AGH
  17. Katedra Informatyki Ekonomicznej Uniwersytetu Łódzkiego
  18. Katedra Informatyki Stosowanej Politechniki Łódzkiej
  19. Komitet Informatyki PAN
  20. Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji
  21. Ministerstwo Cyfryzacji
  22. Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego
  23. Muzeum Historii Komputerów i Informatyki w Katowicach
  24. Naczelna Organizacja Techniczna
  25. Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa
  26. Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów
  27. Politechnika Śląska w Gliwicach
  28. Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji
  29. Polska Izba Komunikacji Elektronicznej
  30. Powszechny Zakład Ubezpieczeń SA
  31. RTB HOUSE SA
  32. Santander Bank Polska
  33. SoftSystem Sp. z o.o.
  34. Stowarzyszenie Elektryków Polskich
  35. Śląskie Centrum Społeczeństwa Informacyjnego Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego
  36. Technikum Elektroniczne nr 3 Zespołu Szkół Elektronicznych i Licealnych
  37. Technikum Informatyczne SCI w Szczecinie
  38. Technikum Mechatroniczne nr 1, Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1
  39. Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
  40. Uniwersytet Śląski w Katowicach
  41. Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego Departament Cyfryzacji Wydział Społeczeństwa Informacyjnego
  42. Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego
  43. Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej
  44. Wydział Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej
  45. Wydział Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej
  46. Wydział Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie
  47. Wydział Matematyczno-Przyrodniczy Uniwersytetu Rzeszowskiego, Instytut Techniki
  48. Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika
  49. Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego
  50. Wydział Informatyki Politechniki Białostockiej
  51. Wyższa Szkoła Technologii Informatycznych w Katowicach
  52. ZETO Rzeszów Sp. z o.o.
Zmień rozmiar czcionki
Wysoki kontrast