AktualnościEuropejski Portfel Cyfrowej Tożsamości - listopadowy Klub Informatyka już 22.11

Europejski Portfel Cyfrowej Tożsamości – listopadowy Klub Informatyka już 22.11

-

Oddział Mazowiecki PTI zaprasza na kolejny Klub Informatyka, który odbędzie się 22.11.2022 na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej (ul. Koszykowa 75).

Tematem tego spotkania będzie przygotowywany w Komisji Europejskiej tak zwany Europejski Portfel Cyfrowej Tożsamości jako nowelizacji rozporządzenia eIDAS.

To zagadnienie przedstawi Michał Tabor, ekspert w zakresie identyfikacji, uwierzytelnienia i podpisu elektronicznego. Prelegent od kilkunastu lat jest aktywnie obecny na polskim i europejskim rynku usług elektronicznej identyfikacji, usług zaufania, transformacji cyfrowej procesów biznesowych oraz bezpieczeństwa transakcji elektronicznych. Jest również ekspertem Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji, rzeczoznawcą Izby Rzeczoznawców Polskiego Towarzystwa Informatycznego oraz ekspertem w projektach Europejskiej Agencji ds. Bezpieczeństwa Sieci i Informacji ENISA.

Jak zwykle o godzinie 18:30 (dostarczamy kanapki i napoje :))

ZAPRASZAMY!!!

Spotkanie pracowników ERY

W gościnnych murach Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej odbyło się dzisiaj (6 marca) spotkanie byłych pracowników Zakładów „ERA”, w których wytwarzano m.in....

„Polska informatyka: zarys historii” w Plus Minus „Rzeczpospolitej”

Miło nam poinformować, że publikacja autorstwa wiceprezesa PTI Marka Hołyńskiego pt. „Polska informatyka: zarys historii” otrzymała bardzo pozytywną recenzję w dodatku Plus Minus „Rzeczpospolitej”....