AktualnościForum Teleinformatyki - oferta specjalna dla członków PTI

Forum Teleinformatyki – oferta specjalna dla członków PTI

-

W związku z długoletnią współpracą firma BizTech zaproponowała dla członków PTI ofertę specjalną na udział w XXVIII Forum Teleinformatyki pt. „System informacyjny państwa – kierunki rozwoju”, które odbędzie się w dniach 29-30 września br. 

Obrady pierwszego dnia Forum odbędą się w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym BOSS, w Miedzeszynie k/Warszawy, natomiast drugiego dnia będzie transmisja on-line sesji Forum Młodych Mistrzów. 

Istnieje możliwość udziału w konferencji on-site lub on-line. Cena standardowa za udział on-site wynosi 890 zł netto, natomiast w ramach oferty specjalnej dla członków PTI – 623 zł netto. W przypadku udziału on-line cena wynosi 160 zł netto i nie jest objęta żadnymi zniżkami. 

Rejestracji uczestników można dokonać do dnia 22 września na stronie www.forumti.pl. Osoby zainteresowane otrzymaniem zniżki powinny zgłaszać się mailowo na adres paulina.giersz@pti.org.pl w celu otrzymania specjalnego kodu rabatowego (należy go wprowadzić w polu „Uwagi” przy danych do faktury).

Spotkanie pracowników ERY

W gościnnych murach Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej odbyło się dzisiaj (6 marca) spotkanie byłych pracowników Zakładów „ERA”, w których wytwarzano m.in....

„Polska informatyka: zarys historii” w Plus Minus „Rzeczpospolitej”

Miło nam poinformować, że publikacja autorstwa wiceprezesa PTI Marka Hołyńskiego pt. „Polska informatyka: zarys historii” otrzymała bardzo pozytywną recenzję w dodatku Plus Minus „Rzeczpospolitej”....