Strona głównaAktualnościGame Industry Conference 2022

Game Industry Conference 2022

-

Od 7 do 9 października społeczność gamedev czeka nie lada gratka – kolejna edycja Game Industry Conference (GIC). Odbędzie się ona stacjonarnie, jednak jej część zostanie udostępniona w formie transmisji na żywo. Dla członków PTI mamy specjalny kupon rabatowy, dostępny po zgłoszeniu na maila paulina.giersz@pti.org.pl.

GIC wraz z Poznań Game Arena tworzy największe wydarzenie związane z grami na wschód od Kolonii. W zeszłym roku w wydarzeniu uczestniczyło prawie 80 tyś. odwiedzających, którzy mogli przetestować produkty ponad 200 firm.

GIC to jednak nie tylko targi. Wydarzenie oferuje profesjonalną wymianę wiedzy, warsztaty, okrągłe stoły, strefę wystawienniczą B2B, system spotkań, strefę rekrutacji Geek Careers oraz kilkanaście wydarzeń i imprez networkingowych. W ramach imprezy odbędzie się także wręczenie nagród w konkursie Central Eastern Europe Game Awards.

GIC co roku zwiększa swoje rozmiary, jednocześnie dbając o jakość i inkluzywność. Organizatorzy współpracują z większością polskiej społeczności gamedev, indies, największymi studiami, biznesem i uczestnikami z całego świata.

Więcej informacji można znaleźć na stronie konferencji.

Najważniejsze informacje

Informacje z oddziałów