AktualnościGratulacje i wyrazy uznania z okazji 40-lecia PTI

Gratulacje i wyrazy uznania z okazji 40-lecia PTI

-

Z okazji jubileuszu 40-lecia naszego stowarzyszenia otrzymaliśmy listy gratulacyjne oraz tablice pamiątkowe od organizacji partnerskich i urzędów państwowych, za które jesteśmy bardzo wdzięczni.

Premier Mateusz Morawiecki wystosował z okazji Wielkiej Gali pismo, w którym podkreśla, że „horyzont myślenia twórców Towarzystwa, którzy już na początku lat osiemdziesiątych dostrzegali potencjał w tak abstrakcyjnej dla przeciętnego człowieka dziedzinie, budzą podziw i szacunek”. Prezes Urzędu Zamówień Publicznych zauważa z kolei, że „przez 40 lat swojej działalności eksperci zrzeszeni w PTI uczestniczyli w niezliczonej liczbie projektów służących rozwojowi branży IT w Polsce”.

Było nam niezmiernie miło odebrać gratulacje także od naszych organizacji partnerskich. Prezes Naczelnej Organizacji Technicznej Ewa Mańkiewicz-Cudny przesłała nam pismo okolicznościowe, a Prezesi KIGEiT i PIIT – przekazali tablice pamiątkowe.

Jeszcze raz za wszystkie wyrazy uznania serdecznie dziękujemy!

 

Spotkanie pracowników ERY

W gościnnych murach Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej odbyło się dzisiaj (6 marca) spotkanie byłych pracowników Zakładów „ERA”, w których wytwarzano m.in....

„Polska informatyka: zarys historii” w Plus Minus „Rzeczpospolitej”

Miło nam poinformować, że publikacja autorstwa wiceprezesa PTI Marka Hołyńskiego pt. „Polska informatyka: zarys historii” otrzymała bardzo pozytywną recenzję w dodatku Plus Minus „Rzeczpospolitej”....