Strona głównaAktualności„Informatyka w Edukacji” – trwają jeszcze zapisy

„Informatyka w Edukacji” – trwają jeszcze zapisy

-

Jak informowaliśmy już wcześniej – kolejna, XIV edycja konferencji „Informatyka w Edukacji” odbędzie się w Toruniu, od 25 do 27 czerwca. W tym roku wydarzenie jest częścią obchodów Światowego Dnia Społeczeństwa Informacyjnego.

Ostateczny termin zgłoszeń upływa 20 czerwca. Podstawowy koszt uczestnictwa w konferencji wynosi 220 zł (bez uroczystej kolacji) lub 300 zł (z uroczystą kolacją). Pracownicy Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika oraz członkowie Oddziału Kujawsko-Pomorskiego PTI (bez zaległości w składkach) są zwolnieni z pełnej opłaty i mogą uczestniczyć we wszystkich aktywnościach konferencji – o ile wcześniej zarejestrują się i wygłoszą podczas konferencji wykład, referat lub poprowadzą warsztat.

Hasło przewodnie tegorocznej edycji to „Edukacja informatyczna a rozwój sztucznej inteligencji”. Tematyka obrad będzie obejmowała także rozwój myślenia komutacyjnego, naukę algorytmiki i programowania, robotykę oraz projektowanie 3D. Szczegółowy program zostanie opublikowany 5 czerwca – ze względu na wcześniejszą możliwość zgłaszania wystąpień przez uczestników.

„Informatyka w Edukacji” organizowana jest przez Oddział Kujawsko-Pomorski Polskiego Towarzystwa Informatycznego oraz Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu – instytucje, które mają długoletnie doświadczenie w zakresie wdrażania informatyki na różnych polach, w tym w systemie oświaty.

Więcej informacji – na stronie: https://iwe.mat.umk.pl/

Najważniejsze informacje

Informacje z oddziałów