AktualnościIV hackathon programistyczny Rzethon już wkrótce

IV hackathon programistyczny Rzethon już wkrótce

-

Już w marcu odbędzie się IV edycja rzeszowskiego hackathonu programistycznego organizowanego na terenie Politechniki Rzeszowskiej. Wydarzenie odbędzie się w dniach 21 -22 marca 2020r. w Regionalnym Centrum Dydaktyczno-Konferencyjnym i Biblioteczno-Administracyjnym Politechniki Rzeszowskiej. Organizatorzy zapraszają zarówno studentów Politechniki, jak i osoby spoza Uczelni.

Podczas 24 godzinnego hackathonu uczestnicy będą mieli za zadanie przygotować rozwiązanie wpisujące się w tegoroczną tematykę wydarzenia, która zostanie podana w trakcie otwarcia. Niezależnie czy jesteś programistą, grafikiem, rekinem biznesu, czy myślicielem – to wydarzenie jest dla Ciebie. Zbierz maksymalnie 4 osobowy zespół i spróbuj swoich sił w walce o podium. Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne. Organizatorzy zapewniają wyjątkową atmosferę, miejsce do pracy, dostęp do internetu oraz strefy relaksu.

Formularz rejestracji dla zespołów dostępny jest tutaj.

Organizatorami wydarzenia są dwa studenckie Koła Naukowe: Elektroniki i Technologii Informacyjnych (Rzeszowska Grupa IT), Informatyków KOD oraz Polskie Towarzystwo Informatyczne, Oddział Podkarpacki i Zakład Systemów Złożonych Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej.

Więcej informacji można znaleźć na stronie konferencji: https://rzethon.pti.org.pl/

Spotkanie pracowników ERY

W gościnnych murach Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej odbyło się dzisiaj (6 marca) spotkanie byłych pracowników Zakładów „ERA”, w których wytwarzano m.in....

„Polska informatyka: zarys historii” w Plus Minus „Rzeczpospolitej”

Miło nam poinformować, że publikacja autorstwa wiceprezesa PTI Marka Hołyńskiego pt. „Polska informatyka: zarys historii” otrzymała bardzo pozytywną recenzję w dodatku Plus Minus „Rzeczpospolitej”....