Strona głównaAktualnościJubileusz 35-lecia Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej

Jubileusz 35-lecia Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej

-

KATEGORIE:
Polskie Towarzystwo Informatyczne obejęło Patronatem Honorowym Jubileusz 35-lecia Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej, który odbędzie się 14 czerwca 2024 r.
Wydział Informatyki, którego historia rozpoczęła się 1 lipca 1989 r., szybko stał się jednym z czołowych ośrodków kształcenia w dziedzinie informatyki w Polsce. Jego misją jest kształcenie wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy są w stanie sprostać wyzwaniom dynamicznie rozwijającego się rynku technologicznego. Wydział wykształcił tysiące absolwentów, którzy obecnie zajmują kluczowe stanowiska w firmach informatycznych zarówno w kraju, jak i za granicą.
Główne uroczystości obchodów 35-lecia Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej odbędą się podczas Gali Jubileuszowej połączonej ze Zjazdem Absolwentów w dniu 14.06.2024 r.  Poza głównymi uroczystościami w ramach Jubileuszu organizatorzy przewidują także wiele innych wydarzeń towarzyszących, takich jak wykłady, konkursy oraz konferencje adresowane do różnorodnych grup odbiorców. 

Najważniejsze informacje

Informacje z oddziałów