Aktualności Już 5 czerwca startuje HackYeah online!

Już 5 czerwca startuje HackYeah online!

-

HackYeah to największy stacjonarny hackathon w Europie, którego celem jest rozwiązywanie ważnych problemów dzisiejszego świat. Najbliższa edycja odbędzie się 5-7 czerwca w formule zdalnej i będzie bezpłatna dla uczestników! Polskie Towarzystwo Informatyczne objęło wydarzenie patronatem.

W ramach hackathonu przewidziano kilka ścieżek. Pierwsza z nich – pod patronatem Banku Gospodarstwa Krajowego – koncentruje się na rozwiązaniach wspomagających biznes. Druga dotyczy stworzenia narzędzi wspomagających zaplanowanie oraz śledzenie ścieżki diagnostycznej i leczniczej pacjenta onkologicznego (patient’s track). Urząd Komisji Nadzoru Finansowego patronuje rozwiązaniom mającym na celu ograniczenie oszustw finansowych, a Asseco proponuje uczestnikom stworzenie aplikacja dla podróżujących, informującej o stanie zagrożenia epidemicznego i koniecznych środkach ostrożności. W sumie pula nagród wynosi 180 000 zł.

Organizatorzy oczekują, że  najbliższa edycja będzie cieszyła się równie dużym zainteresowaniem, co kwietniowa odsłona hackathonu, która zgromadziła 2000 startujących. Zapraszamy wszystkich do udziału – https://app.evenea.pl/event/hackyeah-2020online.

Więcej informacji znaleźć można na stronie https://hackyeah.pl/.

Zmień rozmiar czcionki
Wysoki kontrast