Strona głównaAktualnościKatalog - XXVII Targów Pracy i Praktyk dla Elektroników i Informatyków ...

Katalog – XXVII Targów Pracy i Praktyk dla Elektroników i Informatyków na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej

-

Targi Pracy i Praktyk na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej są organizowane dwa razy do roku od 2008 r. W ciągu 2 dni imprezy bierze udział ok. 70 firm i instytucji.
Najwięcej firm reprezentuje  branżę IT, ale są również banki, firmy konsultingowo-rekrutacyjne, instytucje prowadzące działalność rozwojowo-badawczą oraz firmy zajmujące się wyłącznie elektroniką.

Targi są odwiedzane przez studentów Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych, ale także innych wydziałów Politechniki Warszawskiej o zbliżonym profilu kształcenia oraz innych uczelni warszawskich.

Z powodu sytuacji epidemicznej XXVII Targi Pracy zostaną ograniczone do wydania elektronicznej wersji katalogu targowego. Inauguracja dystrybucji katalogu zaplanowana jest na 18 października 2021.

Katalog zostanie opublikowany na stronie internetowej Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej i rozesłany do wszystkich studentów Wydziału oraz do członków Stowarzyszenia Absolwentów Elektroniki na Politechnice Warszawskiej @ELKApw. Ma również zostać przekazany do organizacji studenckich na Politechnice Warszawskiej w celu jego rozpowszechnienia, a także informowania o nim w mediach społecznościowych.

Dystrybucję katalogu zaplanowano również wśród studentów innych wydziałów Politechniki Warszawskiej oraz innych uczelni.

Zainteresowanych projektem zapraszamy na stronę internetową:  http://www.elka.pw.edu.pl .

Następne targi przewidziane są na marzec 2022 r.

Najważniejsze informacje

Informacje z oddziałów