Strona głównaAktualnościKonferencja "Bezpieczna przyszłość cyfrowego świata" - ŚDSI 2019

Konferencja „Bezpieczna przyszłość cyfrowego świata” – ŚDSI 2019

-

Zapraszamy na konferencję „Bezpieczna przyszłość cyfrowego świata”, która odbędzie się 16 maja w Klubie Bankowca (ul. Smolna 6, Warszawa). Celem konferencji jest przedstawienie najnowszych prognoz i trendów w branży IT związanych z cyberbezpieczeństwem.

Prelegenci spróbują odpowiedzieć na pytanie, jak będzie wyglądała bezpieczna przyszłość cyfrowego świata. Można będzie m.in.poznać globalne prognozy dotyczące cyberbezpieczeństwa, dowiedzieć się, jak można przewidywać zagrożenia i jakich technologii używać do ochrony przed nimi. Nie zabraknie wątków wyjaśniających potencjalne użycie sztucznej inteligencji – zarówno do atak, jak i obrony.

Wydarzenie organizowane jest przez Polskie Towarzystwo Informatyczne, w ramach obchodów Światowego Dnia Społeczeństwa Informacyjnego 2019. Za stronę merytoryczną wydarzenia odpowiada Sekcja Cyberbezpieczeństwa oraz Przyszłości IT.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, konieczne jest jednak zgłoszenie poprzez formularz dostępny na naszej stronie.Więcej informacji – w tym agendę – znaleźć można na stronie wydarzenia: https://portal.pti.org.pl/bezpieczna-przyszlosc/.

Zapraszamy serdecznie!

Najważniejsze informacje

Informacje z oddziałów