AktualnościKonferencja SECURE

Konferencja SECURE

-

Kolejna edycja konferencji SECURE – organizowanej przez NASK i działający w jego strukturach zespół CERT Polska – obędzie się 23-24 października w Warszawie. Polskie Towarzystwo Informatyczne objęło wydarzenie patronatem. Konferencja adresowana jest do administratorów, członków zespołów bezpieczeństwa oraz praktyków z tej dziedziny.

Członkom PTI przysługuje 25% zniżki w opłacie konferencyjnej. Wszystkich, którzy są zainteresowani udziałem w konferencji i skorzystaniem ze zniżki prosimy o kontakt mailowy na adres: paulina.giersz@pti.org.pl.

Konferencja SECURE stanowi wyjątkową okazję, aby posłuchać czołowych ekspertów z dziedziny bezpieczeństwa z Polski i całego świata. Wydarzenie zapewnia dostęp do najnowszej wiedzy o zagrożeniach i aktualnych trendach w bezpieczeństwie, a także stanowi forum wymiany doświadczeń.

SECURE to:

  • światowi eksperci,
  • najnowsze trendy,
  • skuteczny międzynarodowy networking,
    praktyczne i innowacyjne rozwiązania.

Więcej informacji: https://secure.edu.pl/

Spotkanie pracowników ERY

W gościnnych murach Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej odbyło się dzisiaj (6 marca) spotkanie byłych pracowników Zakładów „ERA”, w których wytwarzano m.in....

„Polska informatyka: zarys historii” w Plus Minus „Rzeczpospolitej”

Miło nam poinformować, że publikacja autorstwa wiceprezesa PTI Marka Hołyńskiego pt. „Polska informatyka: zarys historii” otrzymała bardzo pozytywną recenzję w dodatku Plus Minus „Rzeczpospolitej”....