Strona głównaAktualnościKonkurs na najlepszą pracę inżynierską z informatyki

Konkurs na najlepszą pracę inżynierską z informatyki

-

Wystartował III Ogólnopolski Konkurs na najlepsze prace i projekty inżynierskie z informatyki. Jest on organizowany przez Oddział Małopolski i Oddział Podkarpacki PTI, a partnerami są Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa – Państwowy Instytut Badawczy oraz Fundacja Cyfrowa Przyszłość. Termin nadsyłania projektów i prac upływa 30 kwietnia 2023 roku, a uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się 19 września 2023 r. w Warszawie podczas konferencji FedCSIS 2023.

Wszystkie niezbędne informacje, w tym szczegóły dotyczące regulaminu Konkursu i wymogów formalnych, a także sposobu zgłaszania prac dostępne są na stronie internetowej: https://kpi.pti.org.pl/. Na laureatów Konkursu czekają atrakcyjne nagrody, których pula w tegorocznej edycji to aż 50 tys. zł.

Liczymy na to, że proponowany przez Polskie Towarzystwo Informatyczne Konkurs będzie doskonałą okazją do integracji nauki z przemysłem, wymiany doświadczeń oraz prezentacji osiągnięć Państwa studentów na forum ogólnopolskim. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w Konkursie.

Najważniejsze informacje

Informacje z oddziałów