Aktualności Mikołajkowy Klub Informatyka

Mikołajkowy Klub Informatyka

-

Oddział Mazowiecki serdecznie zaprasza na Mikołajkowy Klub Informatyka, który odbędzie się we wtorek 4 grudnia. Spotkanie rozpocznie się od godziny 18:30, kiedy to w nieskrępowanej atmosferze podsumujemy kończący się rok, a także powiemy sobie zapewne jakie rysują się pomysły na zbliżający się rok 2019.

Zapraszamy wszystkich chętnych do Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej, do Bistro Politechnika – w krużgankach na I piętrze. Uczestnicy proszeni są o przyniesienie drobnego upominku, który zostanie umieszczony w worku św. Mikołaja, a następnie wylosowany pomiędzy obecnych. Zapewne nie zabraknie też śpiewania kolęd i dzielenia się tradycyjnym opłatkiem świątecznym.

Wstęp na Mikołajki jest wolny dla mazowieckiej społeczności osób z PTI legitymujących się opłaconymi składkami za rok 2018. Wszystkie osoby z nieopłaconymi składkami mogą wejść na tę część spotkania po uiszczeniu opłaty specjalnej w wysokości 30 złotych (słownie: trzydzieści).

Ze względów logistyczno-aprowizacyjnych, wszystkich którzy chcą wziąć udział w części nieoficjalnej Klubu, uprasza się o możliwie najszybsze potwierdzenie chęci uczestnictwa pod adresem mejlowym omaz(at)poczta.pl. Dopuszczalne są deklaracje zbiorcze, np. „przyjdę z piątką przyjaciół”.

Zmień rozmiar czcionki
Wysoki kontrast