Aktualności Nauczanie i obsługa wydarzeń online - Konwersatorium Oddziału Małopolskiego

Nauczanie i obsługa wydarzeń online – Konwersatorium Oddziału Małopolskiego

-

Oddział Małopolskie PTI zaprasza na pierwsze w tym roku akademickim Czwartkowe Konwersatorium. Spotkanie odbędzie się w formule zdalnej 15.10.2020, godz. 18.00 na platformie Webex (https://zg-pti.webex.com/zg-pti/j.php?MTID=mc18865517deb76ef9ca1876655767a82, Hasło: TMxCAkpQ648).

Podczas konwersatorium zaprezentowane zostaną narzędzia  do nauczania i obsługi wydarzeń online. Spotkanie poprowadzą Marcin T. Ślęczek i Piotr Sitarz z firmy networkers.pl.

Agenda:

Cześć 1 – 10 minut
1. Wstęp dotyczący wyboru narzędzi do wspólnej pracy na przykładzie platformy Cisco Webex – Marcin T. Ślęczek.
Cześć 2 – 20 minut
2. Organizacja sal do prowadzenia zajęć w sposób hybrydowy (dla uczestników zdalnych i lokalnych równocześnie) – Piotr Sitarz.
3. Interfejs i korzystanie z narzędzi platformy Cisco Webex w praktyce – Piotr Sitarz
4. Dodatkowe możliwości integracji platformy Cisco Webex – Piotr Sitarz

Cześć 3 – 15 minut
5. Studium przypadku na bazie konferencji „Informatyka w Edukacji” – Piotr Sitarz
6. Przykład wykorzystania platformy Cisco Webex w szkole – Piotr Sitarz

Cześć 4 – 15 minut
7. Pytania i odpowiedzi, dyskusja

O prowadzących:

Piotr Sitarz, absolwent AGH, pracuje w networkers.pl od 2014 roku, gdzie obecnie pełni funkcję inżyniera sieciowego. Głównie specjalizuje się w rozwiązaniach Cisco Systems, z bardzo dużym naciskiem na ich produkty bezpieczeństwa, mobilności, sieci bezprzewodowych oraz do wspólnej pracy i komunikacji, jak telefonia IP i wideotelefonia.

Marcin T. Ślęczek, absolwent PK, pracuje w networkers.pl od 2009 roku, gdzie obecnie pełni funkcję prezesa zarządu. Obecnie głównie specjalizuje się w rozwiązaniach do budowy chmur prywatnych i pamięci masowych SDS (Software Defined Storage) m.in. takich firm, jak Red Hat, VMware, LINBIT, Nextcloud czy Cisco Systems. Posiada uprawnienia i certyfikacje instruktorskie do prowadzenia zajęć w ramach Akademii Cisco na poziomie CCNA i CCNP. Od 2017 roku jest członkiem PTI.

 

Zmień rozmiar czcionki
Wysoki kontrast