Strona głównaAktualnościOchrona własności intelektualnej w teleinformatyce

Ochrona własności intelektualnej w teleinformatyce

-

Urząd Patentowy RP oraz Polskie Towarzystwo Informatyczne zapraszają na konferencję „Ochrona własności intelektualnej w teleinformatyce”

27 września 2022 r., w godz. 10:00-15:30, w siedzibie Urzędu Patentowego RP w Warszawie (Al. Niepodległości 188/192, 00-608 Warszawa)

Tematyka wydarzenia będzie dotyczyła praw własności intelektualnej w elektronicznym środowisku informacyjnym oraz funkcjonowania systemu ochrony dóbr niematerialnych w warunkach postępującej cyfryzacji.

Konferencję rozpocznie wykład Pani Prezes UPRP, Edyty Demby-Siwek pt. „Strategiczne wykorzystanie wartości intelektualnej w teleinformatyce”. Przedstawiciele Urzędu opowiedzą również o „Ochronie znaków towarowych oraz wzorów przemysłowych w świecie cyfrowym”.

Całość wydarzenia podsumuje debata ekspercka pt. „Patentowanie w teleinformatyce – stan na dziś i rekomendacje na jutro”. W dyskusji wezmą udział przedstawiciele Urzędu Patentowego RP, Europejskiego Urzędu Patentowego (EPO), uczelni oraz przedsiębiorców z branży IT.

Program konferencji znajduje się tutaj.

Konieczna jest wcześniejsza rejestracja przez formularz dostępny na stronie: https://uprp.gov.pl/pl/form/konferencja-ochrona-wlasnosci-intelektualnej-w-teleinformatyce

Rejestracja trwa do 22 września.

Liczba miejsc ograniczona! Wstęp bezpłatny.

Konferencja nie będzie transmitowana on-line. Organizatorzy przewidują nagrywanie wydarzenia w celu umożliwienia odsłuchania konferencji po jej zakończeniu.

 

Najważniejsze informacje

Informacje z oddziałów