Strona głównaAktualnościOtwarte Mistrzostwa Polski Informatyków w Narciarstwie 2022 r.

Otwarte Mistrzostwa Polski Informatyków w Narciarstwie 2022 r.

-

Doskonała zabawa i sportowa rywalizacja – Otwarte Mistrzostwa Polski Informatyków w Narciarstwie powracają! Spotykamy się 19 marca 2022 r. w Szczyrku. Zapraszamy do udziału wszystkich związanych zawodowo z informatyką – członków naszej społeczności, przedstawicieli firm, organizacji branżowych i sektora publicznego wraz z rodzinami.

W tym roku – poza konkurencjami zjazdowymi – planowaliśmy także zawody w narciarstwie klasycznym. Niestety, ze względu na prace modernizacyjne trwające w kompleksie na Kubalonce, musieliśmy przełożyć inaugurację zawodów biegowych na kolejny sezon. Zapraszamy więc narciarzy, którzy chcą się sprawdzić na trasie slalomu giganta.

Przed zawodami – w piątkowy wieczór – planujemy kilkugodzinną konferencję, a po zmaganiach sportowych przyjdzie czas na fetowanie zwycięzców i integrację podczas uroczystej kolacji.

Zawody zostaną rozegrane na Skrzycznem, na trasie FIS. Zawodnicy będą mieli za zadanie pokonać slalom gigant na odcinku „Wyloty – Doliny”. Punkt startowy będzie umiejscowiony nieco powyżej dolnej stacji wyciągu orczykowego „Doliny II – Skrzyczne”, a meta – na końcu Dolin. Dokładna lokalizacja trasy zostanie ogłoszona w przeddzień zawodów.

Zawodnicy będą klasyfikowani przede wszystkim indywidualnie (w osobnych kategoriach ze względu na płeć i wiek). Przewidujemy dwa przejazdy. Wynik ostateczny będzie sumą punktów uzyskanych za oba przejazdy.

Dodatkowo zaplanowaliśmy klasyfikację drużynową, opartą na wynikach uzyskanych w przejazdach indywidualnych. Drużynę może stworzyć co najmniej 3 przedstawicieli tej samej firmy/instytucji. Wyniki drużynowe będą sumą punktów uzyskanych w przejazdach indywidualnych przez 3 najlepszych członków zespołu.

Zapewniamy doskonałą atmosferę, gorącą rywalizację na profesjonalnie przygotowanej trasie i niezapomniane wspomnienia. Bądźcie z nami 19 marca – formularz rejestracyjny ruszy już za chwile na nowej stronie zawodów: https://mpin.pl!

Najważniejsze informacje

Informacje z oddziałów