Strona głównaAktualnościPaździernikowe Targi Pracy i Praktyk na WEiTI

Październikowe Targi Pracy i Praktyk na WEiTI

-

KATEGORIE:

Zapraszamy studentów i firmy do udziału w kolejnej edycji Targów Pracy i Praktyk, organizowanych na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, pod patronatem PTI. Tym razem wystawcy i studenci spotkają się 14 października. 

Wydział Elektroniki jest największym Wydziałem PW, zaś studia są tu prowadzone na wielu rozchwytywanych kierunkach: od Informatyki, Elektroniki, Telekomunikacji przez Inżynierię Internetu Rzeczy, Automatykę i Robotykę, Cyberbezpieczeństwo, aż po Inżynierię Biomedyczną.

Podczas targów jednodniowych zwykle bierze udział ok. 50 firm. Zazwyczaj wśród uczestników Targów najwięcej przedstawicieli branży IT, ale są również banki, firmy konsultingowo-rekrutacyjne, instytucje prowadzące działalność rozwojowo-badawczą oraz firmy zajmujące się wyłącznie elektroniką.

Targi są odwiedzane przez studentów i absolwentów Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych, ale także innych wydziałów Politechniki Warszawskiej o zbliżonym profilu kształcenia oraz gości z innych uczelni warszawskich i nie tylko.

Katalog targowy, zawierający wizytówki wystawców i firm współpracujących będzie opublikowany w wersji elektronicznej na stronie Wydziału przed samym wydarzeniem, 10  października 2024 r. Przewidziana jest jego szeroką dystrybucję wśród uczestników Targów oraz za pośrednictwem partnerów, a także na wydziałowych mediach społecznościowych. Termin zgłoszeń do katalogu oraz zgłoszeń wystawców na Targi upływa 10 września 2024 r.

Targom będą towarzyszyć prelekcje przedstawicieli zainteresowanych firm.

Zainteresowanych Targami zapraszamy na stronę internetową:

https://www.elka.pw.edu.pl/Studenci/Praktyki-staze-praca2/Targi-Pracy-i-Praktyk-WEiTI/Pracodawco!-Zapraszamy-do-udzialu-w-XXXIII-Targach-Pracy-i-Praktyk-14-pazdziernika-2024-r

Dane kontaktowe:
targipracy.weiti@pw.edu.pl
Tel. 22 234 7081

Najważniejsze informacje

Informacje z oddziałów