AktualnościRzeczywistość wirtualna jako pomoc w terapii

Rzeczywistość wirtualna jako pomoc w terapii

-

Oddział Mazowiecki PTI zaprasza na pierwszy w 2023 roku Klub Informatyka, który będzie poświęcony wykorzystaniu rzeczywistości wirtualnej w terapii dzieci ze specjalnymi wymaganiami. Spotykamy się 17 stycznia o godz. 18:30 na Wydziale Matematyki i Technik Informacyjnych Politechniki warszawskiej (ul. Koszykowa 75).

Wystąpią dwie prelegentki:
  • Dominika Siwek, absolwentka kierunku oligofrenopedagogiki oraz edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej na Politechnice Śląskiej w Gliwicach, która na co dzień pracuje w Szkole Specjalnej.
  • dr Anna Gorgolewska, psycholog dziecięcy; jej wystąpienie będzie dotyczyło wykorzystaniu narzędzi cyfrowych stworzonych z myślą o dzieciach z niepełnosprawnością intelektualną.
Wydarzenie rozpoczyna się jak zwykle o godzinie 18:30 i jak zwykle przed wydarzeniem czekać na gości będą kanapki, ciasteczki, kawa, herbata i napoje zimne.
Bardzo serdecznie zapraszamy!!!

Spotkanie pracowników ERY

W gościnnych murach Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej odbyło się dzisiaj (6 marca) spotkanie byłych pracowników Zakładów „ERA”, w których wytwarzano m.in....

„Polska informatyka: zarys historii” w Plus Minus „Rzeczpospolitej”

Miło nam poinformować, że publikacja autorstwa wiceprezesa PTI Marka Hołyńskiego pt. „Polska informatyka: zarys historii” otrzymała bardzo pozytywną recenzję w dodatku Plus Minus „Rzeczpospolitej”....