AktualnościŚDSI Podkarpacie 2019

ŚDSI Podkarpacie 2019

-

Tradycyjnie – jak co roku – Oddział Rzeszowski PTI (wspólnie Wydziałem Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej oraz Rzeszowskim Oddziałem Stowarzyszenia Elektryków Polskich) organizuje obchody Światowego Dnia Społeczeństwa Informacyjnego. Konferencja z tej okazji odbędzie się 30 maja w Hotel Metropolitan (ul. Juliusza Słowackiego 16, Rzeszów). Tegoroczna edycja jest połączona z Ogólnopolską Konferencją Naukową i Konkursem Młodych Inżynierów.

Tematyka obrad obejmuje m.in. cyberbezpieczeństwa, nowoczesne metody zarządzania projektami IT, systemy pozwalające na szybkie tworzenie prototypów oraz telefonię 5. generacji. Po obradach przewidziano uroczysty obiad i spotkanie integracyjne.

Wydarzenie odbywa się pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Podkarpackiego i przy współpracy z wieloma firmami z regionu.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę http://sdsi.prz.edu.pl.

Spotkanie pracowników ERY

W gościnnych murach Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej odbyło się dzisiaj (6 marca) spotkanie byłych pracowników Zakładów „ERA”, w których wytwarzano m.in....

„Polska informatyka: zarys historii” w Plus Minus „Rzeczpospolitej”

Miło nam poinformować, że publikacja autorstwa wiceprezesa PTI Marka Hołyńskiego pt. „Polska informatyka: zarys historii” otrzymała bardzo pozytywną recenzję w dodatku Plus Minus „Rzeczpospolitej”....