Strona głównaAktualnościSpotkanie Rzeczoznawców PTI 2019

Spotkanie Rzeczoznawców PTI 2019

-

W dniach 8-9 czerwca 2019 r. w siedzibie PTI w Warszawie odbyło się spotkanie rzeczoznawców Polskiego Towarzystwa Informatycznego. Jego uczestnicy mieli możliwość wysłuchania czterech bardzo interesujących, merytorycznych prezentacji, związanych z pracą rzeczoznawcy oraz dyskutowania o Izbie Rzeczoznawców. Mówiliśmy o jej modelu na dziś i na jutro, kierunkach rozwoju działalności, formach promocji oraz nowych produktach, szkoleniach wewnętrznych, kolejnych tomach Biblioteczki Rzeczoznawcy, a także pomysłach na szersze wyjście z ofertą na rynek. Istotnym tematem były seminaria i konferencje , które mamy zamiar zorganizować od egidą Izby Rzeczoznawców PTI w ciągu najbliższego roku.

Prezentacje przedstawili następujący koledzy rzeczoznawcy:

  1. Prof. Marian Niedźwiedziński „Wieloaspektowa analiza potrzeb informatycznych w zarządzaniu”.
  2. Dr. Andrzej Niemiec „Przykłady dobrych i złych opinii w mojej praktyce eksperckiej. Zastosowanie norm w opiniowaniu”.
  3. Paweł Henig „Regulacje rynku (KRI, RODO, NIS/KSC) – szanse czy zagrożenia dla ekspertów/rzeczoznawców”.
  4. Grzegorz Cenkier „Na co zwracać uwagę przy prowadzeniu audytu systemów informatycznych”.

Kol. Mariusz Miętka zaprezentował autorską koncepcję zabezpieczania zawartości stron internetowych na potrzeby dowodowe,.

W sobotni wieczór uczestnicy spotkania kontynuowali rozmowy na świeżym powietrzu przy potrawach z grilla i napojach różnych goszcząc na „Baranie”, czyli dorocznym spotkaniu integracyjnym Oddziału Mazowieckiego PTI.

 

 

Najważniejsze informacje

Informacje z oddziałów