Strona głównaAktualnościŚwiatowy Dzień Społeczeństwa Informacyjnego 2022

Światowy Dzień Społeczeństwa Informacyjnego 2022

-

W tym roku główne obchody Światowego Dnia Społeczeństwa Informacyjnego zaplanowaliśmy na 11 maja. Konferencja i Wielka Gala odbędą się tego dnia w Centrum Nauki Kopernik. W trakcie obecnej edycji, podobnie jak rok wcześniej, dyskutować będziemy o najnowszych trendach technologicznych, kształtujących nadchodzącą rzeczywistość. Naszym rozważaniom przyświecać będzie hasło „Polska w technosferze przyszłości”.

Zapraszamy już teraz wszystkich na konferencję zatytułowaną „Przełomowe technologie teleinformatyczne”. Przedstawimy na niej główne tematy istotne dla rozwoju gospodarczego: wyzwania inżynierii oprogramowania dla wsparcia najważniejszych trendów technologicznych, kryptografię kwantową, cyberbezpieczeństwo w usługach chmurowych oraz Internet rzeczy i sieci 5G w standardach Open RAN Obrady toczyć się będą  w godz. 9:30-14:30. Formularz rejestracyjny jest dostępny pod adresem: https://sdsi.pl/konferencja/#rejestracja.

Zaplanowana wieczorem Wielka Gala będzie tradycyjnie okazją do spotkania w gronie przedstawicieli organizacji pozarządowych, administracji i biznesu. Podczas uroczystości ogłosimy także laureatów dwóch konkursów edukacyjnych organizowanych przez PTI – „Geniallnych Miejsc” i „GEEK”.

Zapraszamy do śledzenia strony obchodów: https://sdsi.pl/.

Najważniejsze informacje

Informacje z oddziałów