Strona głównaAktualnościVII Targi IT Future Expo - 26 września

VII Targi IT Future Expo – 26 września

-

IT Future Expo to VII edycja dorocznego spotkania branży informatycznej w Polsce, w całości poświęconego technologiom dla biznesu. To miejsce tworzenia silnych relacji biznesowych oraz platforma wymiany wiedzy i doświadczeń. Wydarzenie odbędzie się 26 września na Stadionie Legii Warszawa, pod patronatem Polskiego Towarzystwa Informatycznego.

Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy chcą:

  • dowiedzieć się co napędza branżę,
  • poznać aktualne trendy w rozwoju technologii dla przedsiębiorstw,
  • wymienić doświadczenia z ekspertami branżowymi oraz nawiązać istotne partnerstwa.

Targi poprzedzać będzie 25 czerwca gala rozdania nagród IT Future Awards – wyróżniająca najlepsze rozwiązania oraz usługi IT w Polsce, wybrane przez czołowych dyrektorów ds. informatycznych. Do panelu dyskusyjnego podczas Gali zaproszenie przyjął wiceprezes PTI Janusz Żmudziński.

 

 

Sztandarowe wydarzenie towarzyszące targom to – jak co roku –  IT Future Congress, w trakcie którego eksperci poruszą najważniejsze aspekty rewolucji cyfrowej oraz obecnych wyzwań, przed którymi stoi biznes. Udział w kongresie pozwali zaktualizować wiedzę w zakresie zmian w przepisach oraz uzyskać odpowiedzi na najtrudniejsze pytania pojawiające się w codziennej pracy. Uczestnicy będą mieli także okazję przekonać się, które rozwiązania IT warto wykorzystać w swoich organizacjach oraz w jaki sposób je wdrożyć i sfinansować. Gościem Specjalnym będzie Artur Kurasiński, autor bloga kurasinski.com, który zabierze głos podczas IT Future Congress.

Podczas tej edycji targów odbędzie się również debata dotycząca Rozwoju Robotyzacji Procesów Biznesowych z udziałem doświadczonych ekspertów i praktyków w tej dziedzinie. Tematem debaty będą rozważania w obszarze budowania przewagi konkurencyjnej firm dzięki automatyzacji i robotyzacji procesów.

Zapraszamy także do odwiedzenia specjalnie przygotowanych stref: IT Law Point, IT Consulting Point oraz punktu Dotacje UE na IT, gdzie eksperci pomogą zrozumieć skomplikowane regulacje, czy poradzą w zakresie uzyskania funduszy z Unii Europejskiej.

 

 

Z nowości, warto też wspomnieć o strefie dronów, która znajdzie się w programie tematycznym targów. W strefie tej będzie można dowiedzieć się o możliwościach wykorzystania tych bezzałogowych statków powietrznych w biznesie. Kluczowi gracze zademonstrują funkcje najnowszych urządzeń oraz przeprowadzą loty pokazowe, co będzie niewątpliwą atrakcją dla Zwiedzających.

W programie imprezy przewidziano także strefę 3D, w której można będzie zetknąć się z wirtualną rzeczywistością oraz technologią druku 3D.

 Stało się już tradycją, że IT Future Expo towarzyszą informatyczne targi pracy. Również i tym razem w specjalnie wydzielonej strefie, odbędzie się wydarzenie – IT CAREER SUMMIT, wraz z równolegle trwającą konferencją  – Developers Congress.

 

Zapraszamy do zgłoszenia bezpłatnego udziału w wydarzeniu http://itfuture.pl/#REJESTRACJA. Ilość darmowych miejsc jest ograniczona!

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak ma ono charakter branżowy. Organizatorzy zapraszają więc wszystkich reprezentantów firm oraz instytucji.

 

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej wydarzenia: http://itfuture.pl/

 

Najważniejsze informacje

Informacje z oddziałów