AktualnościWarsztaty Design Thinking w Rzeszowie

Warsztaty Design Thinking w Rzeszowie

-

W dniu 6 lutego 2020 r. w Politechnice Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza odbyło się wydarzenie pt. „Projektanci Innowacji PFR – Warsztaty Design Thinking”, które zostało zorganizowane przez Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej we współpracy z Polskim Funduszem Rozwoju, Google oraz Polskim Towarzystwem Informatycznym Oddział Podkarpacki.

Uczestnicy wydarzenia dowiedzieli się, czym tak naprawdę jest design thinking, jak go rozumieć i jak tę technikę wykorzystać w rozwoju projektu produktu, od pierwszego pomysłu do ostatecznego przedstawienia go konsumentowi. Trenerzy prowadzili aktywny dialog ze słuchaczami – po każdej części wykładu była prowadzona część praktyczna. Uczestnicy byli niezwykle zaangażowani, czego potwierdzeniem były tablice pełne pomysłów, które później wykorzystywali w prezentacji prototypów swoich produktów.

Po dużym wysiłku intelektualnym każdy z gości mógł zrobić sobie przerwę na lunch oraz skorzystać z cateringu. Samorząd Studencki PRz dołożył wszelkich starań, aby zorganizować wydarzenie na najwyższym poziomie. Wykorzystano szereg kanałów komunikacyjnych, aby informacja o warsztatach dotarła do jak największego grona odbiorców.

Serdecznie dziękujemy za współpracę i polecamy się w przyszłości.

Spotkanie pracowników ERY

W gościnnych murach Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej odbyło się dzisiaj (6 marca) spotkanie byłych pracowników Zakładów „ERA”, w których wytwarzano m.in....

„Polska informatyka: zarys historii” w Plus Minus „Rzeczpospolitej”

Miło nam poinformować, że publikacja autorstwa wiceprezesa PTI Marka Hołyńskiego pt. „Polska informatyka: zarys historii” otrzymała bardzo pozytywną recenzję w dodatku Plus Minus „Rzeczpospolitej”....