AktualnościWyjazdowe posiedzenie Zarządu

Wyjazdowe posiedzenie Zarządu

-

Członkowie Zarządu Głównego PTI oraz przedstawiciele oddziałów spotykają się na posiedzeniu wyjazdowym w Ryni koło Warszawy w dniach 30 września oraz 1 października (pt.-sob.). Główna Komisja Rewizyjna zaplanowała spotkanie już w czwartek, 29 września. Obrady odbędą się w Hotelu Rewita Rynia (ul. Wczasowa 59, 05-126 Białobrzegi).

Na gości w piątek, w godz. 15:00-16:00 czeka obiad. Następnie odbędzie się zamknięte posiedzenie ZG dotyczące sprawozdania finansowego za ubiegły rok. Po przerwie kawowej wszyscy uczestnicy zaproszeni są na spotkanie robocze (w godz. 17:45-19:00) dotyczące m.in. strategii działalności PTI w nowej kadencji, spraw członkowskich, aktywności oddziałów i sekcji, opiniowania zmian prawnych, działań wizerunkowych oraz aktywności w środowisku naukowym. Wieczorem, od godz. 19 przewidziano kolację i rozmowy kuluarowe.

Sobota rozpoczyna się śniadaniem o godz. 8:00. Od 9:00 do 13:45 odbędzie się otwarte posiedzenie Zarządu. W programie są m.in. przygotowania do Zjazdu Delegatów w 2023 r., informacje o sprawach finansowych (sprawozdanie za 2021 r., budżet na 2023 r., wyniki badania sprawozdania za 2020 r. przez GKR). Poza tym omawiane będą konkursy edukacyjne – GEEK i Geniallne Miejsca oraz aktywność sekcji.

Sobotni obiad w godz. 14:00-15:00 kończy weekendowe spotkanie.

Spotkanie pracowników ERY

W gościnnych murach Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej odbyło się dzisiaj (6 marca) spotkanie byłych pracowników Zakładów „ERA”, w których wytwarzano m.in....

„Polska informatyka: zarys historii” w Plus Minus „Rzeczpospolitej”

Miło nam poinformować, że publikacja autorstwa wiceprezesa PTI Marka Hołyńskiego pt. „Polska informatyka: zarys historii” otrzymała bardzo pozytywną recenzję w dodatku Plus Minus „Rzeczpospolitej”....