Aktualności Wyróżnienie dla PTI na CYBERSEC

Wyróżnienie dla PTI na CYBERSEC

-

W dniach 1-3 września w Krynicy-Zdroju odbyła się konferencja CYBERSEC CEE Regions&Cities, której misją jest wzmocnienie i podkreślenie potencjału współpracy międzyregionalnej oraz możliwości regionalnych Europy Środkowo-Wschodniej. Podczas forum poruszono wiele kluczowych kwestii zarządzania nowymi technologiami, partnerstwa i polityki w zakresie cyberbezpieczeństwa.

Poprzednie edycje CYBERSEC zgromadziły wielu europejskich decydentów, przedstawicieli struktur transatlantyckich, specjalistów ds. bezpieczeństwa i ekspertów ds. technologii.

Motywem przewodnim tegorocznego CYBERSEC Regions&Cities 2021 było: Towards Values-Based Digital World, w ramach którego wykrystalizowało się zobowiązanie do wspierania odpowiedzialnego i skoncentrowanego na człowieku ekosystemu cyfrowego. Organizatorem wydarzenia był Instytut Kościuszki, partnerem głównym instytucjonalnym – województwo małopolskie.

Polskie Towarzystwo Informatyczne podczas konferencji CYBERSEC Forum 2021 w doskonałym towarzystwie otrzymało wyróżnienie za „40 lat doskonalenia branży informatycznej i społeczeństwa informacyjnego w Polsce, m.in. poprzez tworzenie certyfikacji kwalifikacji z obszaru cyberbezpieczeństwa”

źródło: https://cybersecforum.eu/cee-regionscities-forum/

Zmień rozmiar czcionki
Wysoki kontrast