Strona głównaAktualnościXXIX Targi Pracy i Praktyk dla Elektroników i Informatyków

XXIX Targi Pracy i Praktyk dla Elektroników i Informatyków

-

XXIX Targi Pracy i Praktyk dla Elektroników i Informatyków
na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej
17 października 2022 r.

Targi Pracy i Praktyk na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej są organizowane dwa razy do roku (w październiku i na przełomie lutego i marca), począwszy od 2008 r. Każdorazowo w wydarzeniu uczestniczyło ok. 70 firm i instytucji. Po czterech ostatnich edycjach Targów, ograniczonych z powodu pandemii do katalogu targowego w wersji elektronicznej, wracamy obecnie do formy tradycyjnych stoisk targowych. Zachowana zostaje jednak koncepcja elektronicznego katalogu.

Zazwyczaj wśród uczestników targów najwięcej firm reprezentuje branżę IT, ale są również banki, firmy konsultingowo-rekrutacyjne, instytucje prowadzące działalność rozwojowo-badawczą oraz firmy zajmujące się wyłącznie elektroniką. Targi są licznie odwiedzane przez studentów Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych – największego wydziału PW (około 3000 studentów), ale także innych wydziałów Politechniki Warszawskiej i innych uczelni.

Wykorzystując doświadczenia z okresu pandemii, katalog rozsyłany będzie w wersji elektronicznej wśród studentów Wydziału oraz innych wydziałów Politechniki Warszawskiej. Premiera katalogu jest przewidziana na 14 października 2022 r.

Zainteresowanych targami zapraszamy na stronę internetową:
https://www.elka.pw.edu.pl/Studenci/Praktyki-staze-praca2/Targi-Pracy-i-Praktyk-WEiTI/XXIX-Targi-Pracy-i-Praktyk-dla-Informatykow-i-Elektronikow-na-WEiTI-PW-17-pazdziernika-2022-r.

Najważniejsze informacje

Informacje z oddziałów