Strona głównaUncategorizedZaproszenie na SoDA Conference 2023

Zaproszenie na SoDA Conference 2023

-

KATEGORIE:

Organizacja Pracodawców Usług IT (Software Development Association Poland – SoDA) serdecznie zaprasza na coroczne wydarzenie – SoDA Conference 2023. Wydarzenie będzie miało miejsce w dniach 4-5 października 2023 roku w Hotelu Focus Premium w Warszawie.

Największą wartością konferencji jest możliwość networkingu – zarówno podczas konferencji, paneli dyskusyjnych, jak i Gali SoDA Awards. Nie zabraknie miejsca na dyskusje o perspektywach rozwoju branży w kontekście wydarzeń z ostatnich miesięcy.

Uczestnikami SoDA Conference są przede wszystkim:

  • właściciele i przedstawiciele C-Level oraz B-level polskich firm z sektora IT,
  • goście specjalni, tj. przedstawiciele instytucji i organizacji działających na rzecz rozwoju branży IT w Polsce,
  • Partnerzy konferencji oraz
  • branżowe i ogólnoinformacyjne media.

W jednym miejscu i czasie można spotkać się z ogromną liczbą decydentów, mocno działających w najbardziej rozwojowym sektorze rynku. Wśród panelistów znajdą się goście zarówno z Polski, jak i z zagranicy. W tym roku tematem przewodnim jest SHAPING THE FUTURE. Polskie IT w Dobie Zmian.

W agendzie tegorocznego wydarzenia zaplanowano kilkanaście prelekcji (oraz paneli dyskusyjnych) poświęconych m.in konsolidacji w branży IT, transakcjach M&A czy sztucznej inteligencji. Podobnie jak w zeszłym roku, konferencję zwieńczy uroczysta Gala, którą i tym razem przygotowujemy z pompą! W trakcie kolacji  po raz trzeci zostaną wręczone nagrody SoDA Awards dla firm technologicznych, które swoimi działaniami biznesowymi, marketingowymi czy społecznymi pozytywnie wyróżniły się na tle branży.

Wydarzenie jest biletowane, a szczegóły znajdują się na https://conference.sodapl.com/bilety. Dla członków PTI obowiązuje kod uprawniający do zniżki o wysokości 30% na drugi dzień wydarzenia, gdyż jest on otwarty dla osób i firm spoza SoDA. Osoby zainteresowane otrzymaniem zniżkowego kodu powinny pisać na adres: paulina.giersz@pti.org.pl

Najważniejsze informacje

Informacje z oddziałów