Strona głównaAktualnościZmarł Łukasz Furgała

Zmarł Łukasz Furgała

-

Z przykrością informujemy, iż 16 listopada 2021 zmarł nagle kol. Łukasz Furgała. Działał z pasją zarówno w obszarze informatyki zawodowej, jak również jako działacz społeczny. Pracował w Ministerstwie Finansów, był doktorantem Politechniki Lubelskiej, działaczem KRD (Krajowej Reprezentacji Doktorantów), pełnomocnikiem w KRD ds. IT w latach 2020-2021.

W szeregi PTI (Oddziału Mazowieckiego) wstąpił w 2017 r. i przez te kilka lat dał się poznać jako osoba o niespożytej energii i wielu ciekawych pomysłach. Zaangażował się m.in. w prace przy organizacji konkursu GEEK (Gry Eksperymentalne Edukacyjne Komputerowe). Miał mnóstwo planów aktywizacji młodych w PTI. Ostatnio zajmował się projektem platformy do obsługi konkursu GEEK. Bardzo energicznie i stanowczo mobilizował wszystkich w PTI do działania. Odszedł zdecydowanie przedwcześnie. Będzie nam Go bardzo brakowało.

Pogrzeb Łukasza odbędzie się w 20 listopada 2021 (sobota) w Nisku (województwo podkarpackie). O godzinie 14:00 w kaplicy cmentarnej Nisko-Barce zostanie odprawiona msza święta pogrzebowa, po czym nastąpi odprowadzenie ciała na miejscowy cmentarz. Wcześniej, o godzinie 13:30 w kaplicy cmentarnej Nisko-Barce odbędzie się modlitwa różańcowa za duszę Zmarłego.

Najważniejsze informacje

Informacje z oddziałów