Aktualności„Geniallne Miejsca” przedstawiają: Jak przygotować pokój zagadek (escape room)

„Geniallne Miejsca” przedstawiają: Jak przygotować pokój zagadek (escape room)

-

Już jutro, 1 grudnia zapraszamy o godz. 20 na webinar, podczas którego zaprezentujemy, jak można przygotować edukacyjny pokój zagadek (escape room) w aplikacji Genially. Webinar powstał w ramach cyklu „Geniallni Inspiratorzy”. To kolejne spotkanie online dla nauczycieli i uczniów chcących wziąć udział w konkursie „Geniallne Miejsca”, który koordynuje Sekcja Informatyki Szkolnej PTI.

Na pierwszym spotkaniu dotyczącym naszej inicjatywy można było się dowiedzieć jak wziąć udział w konkursie ogólnopolskim Geniallne Miejsca. Tym razem przekażemy Wam wskazówki, które ­– mamy nadzieję – pomogą w realizacji przygotowywanych prac.

W trakcie webinaru wystąpią nasze ekspertki:

  • Aka Beata Chodacka,
  • Agnieszka Halicka,
  • Iwona Gadomska,
  • Agnieszka Kubica
  • Anna Theus

Wszystkie z nich podzielą się efektywnymi trikami, które pomogą Wam stworzyć niesamowite escape roomy i gry edukacyjne. Każda z ekspertek przygotuje pigułkę inspiracji i będzie dzieliła się swoją wiedzą przez około 15 minut.

To świetna okazja, aby się zainspirować i opracować jeszcze lepszą pracę konkursową!

Spotkanie pracowników ERY

W gościnnych murach Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej odbyło się dzisiaj (6 marca) spotkanie byłych pracowników Zakładów „ERA”, w których wytwarzano m.in....

„Polska informatyka: zarys historii” w Plus Minus „Rzeczpospolitej”

Miło nam poinformować, że publikacja autorstwa wiceprezesa PTI Marka Hołyńskiego pt. „Polska informatyka: zarys historii” otrzymała bardzo pozytywną recenzję w dodatku Plus Minus „Rzeczpospolitej”....