Strona głównaAktualnościMetaverse: Przyszłość Edukacji?

Metaverse: Przyszłość Edukacji?

-

Oddział Mazowiecki Polskiego Towarzystwa Informatycznego zaprasza na Klub Informatyka, który odbędzie się w najbliższy wtorek, 26 marca, godz. 18:30 w siedzibie Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej (ul. Koszykowa 75) w sali 101 (uwaga, zmiana sali!). Tematem klubu będzie wsparcie inicjatyw w edukacji oraz technologia VR.

Metaverse: Przyszłość Edukacji?
Metaverse, czyli wirtualny świat, w którym granice między rzeczywistością a fikcją zacierają się, otwiera nowe możliwości dla edukacji. Dzięki technologii wirtualnej rzeczywistości (VR), uczniowie mogą doświadczać historycznych wydarzeń, jakby sami w nich uczestniczyli, eksplorować odległe galaktyki bez wychodzenia z klasy, a nawet przeprowadzać złożone eksperymenty naukowe w bezpiecznym środowisku wirtualnym.

Prowadzący – Krzysztof Konieczny: 20-letnie doświadczenie w branży IT. Prezes i współwłaściciel firmy Sun Capital sp. z o.o., rozwój i dystrybucja, wirtualna rzeczywistość, IT, szkolenia z cyberbezpieczeństwa. Pomysłodawca i współwłaściciel projektu vrtraining.cloud i aplikacji Company (Un)Hacked.

Najważniejsze informacje

Informacje z oddziałów