Strona głównaAktualnościInformatycy w gospodarce 4.0 - seminarium Rady Sektorowej i Oddziału Mazowieckiego

Informatycy w gospodarce 4.0 – seminarium Rady Sektorowej i Oddziału Mazowieckiego

-

Sektorowa Rada ds. Kompetencji – Informatyka przygotowała wspólnie z Oddziałem Mazowieckim PTI seminarium na temat perspektyw zawodu informatyka w gospodarce 4.0 (będzie to kolejna odsłona Klubu Informatyka).

Seminarium odbędzie się 28 maja w siedzibie Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Informatycznego (ul. Solec 38 lok. 103). Spotkanie rozpocznie się o godz. 18 od rozmów kuluarowych, pierwsza z prelekcji zaplanowana jest na godz. 18.30.

Dwa krótkie wykłady wstępne wygłoszą Tomasz Klekowski – członek Rady, kierujący zespołem ds. gospodarki 4.0 – oraz Tomasz Kulisiewicz, sekretarz Rady. Po wykładach przewidziana jest dyskusja panelowa zaproszonych przedstawicieli dydaktyków informatyki oraz pracodawców zatrudniających informatyków. Liczymy także na udział w dyskusji wszystkich obecnych.

Wstęp jest jest wolny, ale ze względów logistycznych prosimy o zgłoszenia na adres: radasektorowa[at]pti.org.pl lub na adres omaz[at]pti.org.pl. Seminarium będzie filmowane.

 

Więcej informacji znaleźć można na stronie Oddziału Mazowieckiego PTI oraz Sektorowej Rady ds. Kompetencji – Informatyka.

 

 

Najważniejsze informacje

Informacje z oddziałów