Strona głównaAktualnościJedna z największych polskich konferencji o testowaniu - Tester Summit 2023

Jedna z największych polskich konferencji o testowaniu – Tester Summit 2023

-

Już jutro, 31 października 2023 roku odbędzie się Tester Summit 2023, tym razem w formie konferencji online! Serdecznie zapraszamy jako partner wydarzenia!


Tester Summit to jedna z największych polskich konferencji poświęconych testowaniu oprogramowania. Zapewnia niesamowite emocje związane z występami wyjątkowych prelegentów wiodących firm IT w Polsce i na świecie. Podczas konferencji na swoich wirtualnych stoiskach zaprezentują się uznane i innowacyjne firmy informatyczne oraz odbędą się Wirtualne Targi Pracy IT.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne, a bilet na wydarzenie dostępny jest do pobrania przez portal Evenea: https://app.evenea.pl/event/testersummit/

Konferencja rozpoczyna się o godzinie 9:20.

ORGANIZATORZY ZAPLANOWALI WIELE WARTOŚCIOWYCH PREZENTACJI, NA PRZYKŁAD:

  • „Testowanie kodu mikroserwisów to bajka. Strategia taka, że piszesz unity i integration”;

 

  • „W głąb technicznej strony testowania: Jak rozwijać umiejętności i karierę w testach pozafunkcjonalnych”.

 

WYSTĄPIĄ MIĘDZY INNYMI:

  • Tomasz Szyborski – od 10 lat zajmuje się QA, testowaniem, automatyzowaniem, programowaniem i uczeniem nowego narybku w świecie Testerskim i Developerskim; Architekt rozwiązań z zakresu testowania i automatyzacji testów; Pasjonat Pythona i Javy, zwolennik rozwiązań prostych i skutecznych pozwalających zdjąć z barków ciężar bezsensownej powtarzalności; Uważa Cucumbera i Selenide za doskonałe narzędzia – lecz nie złote młotki; Zwolennik shift-left i przeciwnik over-engineeringu.
  • Paweł Zajączkowski – aktywny we Wrocławskim IT od 2009; Rozgrzebywał kod w fińskim telecomie, niemieckiej logistyce, szwajcarskim banku, fabryce aut, podróżniczym startupie, brytyjskim compliance oraz wynajmie willi; Aktualnie zszedł na ciemną stronę mocy i zajmuje się opieką nad stadkiem programistów i team leaderów, programem mentoringowym, gildiami oraz wtykaniem wszędzie swojego nosa; Prywatnie lubi czytać, grać w planszówki, RPG papierowe i komputerowe, trenuje trójbój siłowy oraz kolekcjonuje stare Lego Technic; Gdy najdzie go wena, pisze o technologii, ludziologii i smokach na HowToTrainYourJava.com.

 

WAŻNE INFORMACJE:

Osoba biorąca udział musi zarezerwować bezpłatny bilet, dzięki któremu otrzyma link
umożliwiający dostęp do wydarzenia.

 

Najważniejsze informacje

Informacje z oddziałów