AktualnościLaboratoria Przyszłości w praktyce - konferencja dla dyrektorów

Laboratoria Przyszłości w praktyce – konferencja dla dyrektorów

-

Microsoft Polska, EduTriki, Sekcja Informatyki Szkolnej PTI oraz eksperci prowadzący grupę „Laboratoria Przyszłości w praktyce” zapraszają serdecznie dyrektorów szkół na konferencję 9 grudnia do Warszawy.
W programie ciekawe wystąpienia, panel ekspercki i panel inspiracji. Opowiemy o możliwościach zastosowania sprzętu otrzymanego w ramach projektu „Laboratoria Przyszłości”, naszych szkoleniach online oraz procedurach dokumentacji pracy. Eksperci z Microsoft podpowiedzą, jak wykorzystać w kształceniu grę Minecraft Education Edition oraz projekt Microsoft for Education. Konferencja to także okazja do spotkania się na żywo, nawiązania kontaktów i rozmowy w kuluarach.
Zarejestrujcie się już teraz na stronie https://aka.ms/Microsoft_Laboratoria_Przyszlosci_wpraktyce (mamy ok. 130 miejsc, a już 50 z nich zostało zajętych!).

Eksperci „Laboratoriów Przyszłości w praktyce” będą na konferencji w komplecie i już nie mogą doczekać się spotkania z Wami!

Spotkanie pracowników ERY

W gościnnych murach Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej odbyło się dzisiaj (6 marca) spotkanie byłych pracowników Zakładów „ERA”, w których wytwarzano m.in....

„Polska informatyka: zarys historii” w Plus Minus „Rzeczpospolitej”

Miło nam poinformować, że publikacja autorstwa wiceprezesa PTI Marka Hołyńskiego pt. „Polska informatyka: zarys historii” otrzymała bardzo pozytywną recenzję w dodatku Plus Minus „Rzeczpospolitej”....