Strona głównaAktualnościNormalizacja w bezpieczeństwie informacji, cyberbezpieczeństwie i bezpieczeństwie powszechnym

Normalizacja w bezpieczeństwie informacji, cyberbezpieczeństwie i bezpieczeństwie powszechnym

-

Zapraszamy na bezpłatną konferencję PKN – „Normalizacja w bezpieczeństwie informacji, cyberbezpieczeństwie i bezpieczeństwie powszechnym”, która odbędzie się 13 grudnia br. w Centrum Konferencyjnym Zielna przy ul. Zielnej 37 w Warszawie.

Głównym celem konferencji jest umożliwienie dostępu do aktualnych informacji z obszaru bezpieczeństwa i podniesienie świadomości na temat roli norm w tym zakresie. Bezpieczeństwo i niezależność – słowa, które w ostatnich tygodniach są odmieniane przez wszystkie przypadki, organizatorzy chcą osadzić w kontekście cyfrowym, powszechnym i informacyjnym.

Współorganizatorem przedsięwzięcia jest Rządowe Centrum Bezpieczeństwa, którego prelegenci przedstawią zagadnienia związane z cyberbezpieczeństwem oraz infrastrukturą krytyczną.

Konferencja jest bezpłatna, ale należy się zarejestrować. Decyduje kolejność zgłoszeń, a liczba miejsc jest ograniczona. Formularz rejestracyjny dostępny jest pod adresem: https://www.pkn.pl/normalizacja-w-bezpieczenstwie-informacji-cyberbezpieczenstwie-i-bezpieczenstwie-powszechnym-2022

Najważniejsze informacje

Informacje z oddziałów