Strona głównaAktualnościOgólnopolska Konferencja Edukacyjna - Laboratoria Przyszłości dla Praktyków

Ogólnopolska Konferencja Edukacyjna – Laboratoria Przyszłości dla Praktyków

-

Sekcja Informatyki Szkolnej zaprasza nauczycieli, dyrektorów i rodziców 3-4 marca do Gdańska na Ogólnopolską Konferencję Edukacyjną – Laboratoria Przyszłości dla Praktyków. W dwa dni odbędzie się 6 prelekcji, 1 debata i aż 31 warsztatów (każdy z uczestników może wybrać 6 dowolnych zajęć warsztatowych). Wszystko po to, żeby dowiedzieć się w praktyce – jak wykorzystać sprzęt, który trafił do szkół w zeszłym roku.

Organizatorami wydarzenia jest Miasto Gdańsk i Szkoła Podstawowa nr 27 im. Dzieci Zjednoczonej Europy. W roli partnera wydarzenia występuje Sekcja Informatyki Szkolnej PTI, Instytut Badań Edukacyjnych i firma Skriware. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęło Centrum GovTech.

Konferencja jest kontynuacją oddolnego ruchu nauczycieli skupionych wokół grupy „Laboratoria Przyszłości w praktyce”. To inicjatywa zapoczątkowana przez Agnieszkę Halicką (EduTriki) i członków Sekcji Informatyki Szkolnej.

Uczestnicy konferencji będą mieli okazję spotkać się z nauczycielami-praktykami, ekspertami w wykorzystaniu technologii, sztuki i rękodzieła w edukacji. Prowadzący warsztaty są doskonale znani w środowisku edukacyjnym. Organizatorzy proponują m.in. zajęcia z:

 

Zachęcamy do śledzenia strony konferencji na Facebooku i do rejestracji przez formularz dostępny tu.

Najważniejsze informacje

Informacje z oddziałów