Strona głównaAktualnościTargi Pracy i Praktyk dla Elektroników i Informatyków

Targi Pracy i Praktyk dla Elektroników i Informatyków

-

KATEGORIE:

Zapraszamy firmy i instytucje zainteresowane udziałem w Targach Pracy i Praktyk dla Elektroników i Informatyków, które odbędą się 18 marca na  Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Przed samym wydarzeniem, 14 marca, opublikowany zostanie katalog zawierający wizytówki wystawców i firm współpracujących. Przewidziana jest jego szeroka dystrybucja wśród uczestników Targów oraz za pośrednictwem partnerów, a także na wydziałowych mediach społecznościowych.

Targi Pracy i Praktyk na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej są organizowane od 2008 r. dwa razy do roku. W październiku oraz na przełomie lutego i marca. W ciągu jednodniowych Targów brało udział ponad 50 wystawców, a podczas wydarzenia dwudniowego nawet 70 firm i instytucji.

Wydział Elektroniki jest największym Wydziałem PW, zaś studia są tu prowadzone na wielu rozchwytywanych kierunkach: od Informatyki, Elektroniki, Telekomunikacji przez Inżynierię Internetu Rzeczy, Automatykę i Robotykę, Cyberbezpieczeństwo, aż po Inżynierię Biomedyczną.

Zazwyczaj wśród uczestników Targów najwięcej firm reprezentuje  branżę IT, ale są również banki, firmy konsultingowo-rekrutacyjne, instytucje prowadzące działalność rozwojowo-badawczą oraz firmy zajmujące się wyłącznie elektroniką.

Targi są odwiedzane przez studentów i absolwentów Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych, ale także innych wydziałów Politechniki Warszawskiej o zbliżonym profilu kształcenia oraz gości z innych uczelni warszawskich i nie tylko.

Termin zgłoszeń do katalogu oraz zgłoszeń wystawców na Targi, odbywające się 18 marca 2024 r., upływa 23 lutego 2024 r.

Targom będą towarzyszyć prelekcje przedstawicieli zainteresowanych firm

Następne targi przewidywane są na październik 2024 r.

Zainteresowanych Targami zapraszamy na stronę internetową:

https://www.elka.pw.edu.pl/Studenci/Praktyki-staze-praca2/Targi-Pracy-i-Praktyk-WEiTI/Pracodawco!-Zapraszamy-do-udzialu-w-XXXII-Targach-Pracy-i-Praktyk-18-marca-2024-r

Dane kontaktowe:

targipracy.weiti@pw.edu.pl

Tel. 22 234 7081

Najważniejsze informacje

Informacje z oddziałów