70-lecie Uroczyste spotkanie Oddziału Kujawsko-Pomorskiego

Uroczyste spotkanie Oddziału Kujawsko-Pomorskiego

-

W środę, 19 grudnia 2018 roku, o godzinie 17.30 w sali konferencyjnej Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytety Mikołaja Kopernika (UMK) odbyło się spotkanie wigilijne członków i sympatyków Oddziału Kujawsko-Pomorskiego PTI.

Wydarzenie składało się z dwóch części. W pierwszej wręczono Statuetki PTI 70-lecia Polskiej Informatyki. Wyróżnienia przyznawane są przez Zarząd Główny PTI za zasługi dla rozwoju informatyki w Polsce. Otrzymali je z rąk wiceprezesa PTI Janusza Dorożyńskiego i Prezes Oddziału Anny Beaty Kwiatkowskiej: kol. Maria Berndt-Schreiber, kol. Piotr Bała i Pan Janusz Szczuka z Bydgoszczy. Wyróżniony statuetką został również Wydział Matematyki i Informatyki UMK, który od samego początku wspiera działania Oddziału Kujawsko-Pomorskiego PTI. Ta część uroczystości była połączona z wystąpieniami Laureatów. Kol. Maria Berndt Schreiber wygłosiła referat pod tytułem: „Czy W OGÓLE warto uczyć programowania?”. Pan Janusz Szczuka przedstawił natomiast referat pod tytułem: „Systemy emerytalno-rentowe ZUS/KRUS, EMIR/Farmer. Biografia i przedsiębiorstwo ZETO Bydgoszcz”.

Druga część spotkania miała charakter towarzyski, związany z nadchodzącymi Świętami. Wśród serdecznych życzeń nie zabrakło wzruszeń, prezentów i humorystycznych akcentów.

Mikołaje; od prawej:Teresa Kordas, Karina Pokorska, Janusz Szczuka
« 2 z 2 »

 

Zmień rozmiar czcionki
Wysoki kontrast