Strona głównaAktualnościWyróżnienie dla PTI z okazji 30-lecia NASK

Wyróżnienie dla PTI z okazji 30-lecia NASK

-

Z okazji 30-lecia NASK PIB, Polskie Towarzystwo Informatyczne otrzymało wyróżnienie jubileuszowe za działalność na rzecz cyfryzacji i rozwoju społeczeństwa informacyjnego oraz podziękowania za wieloletnią współpracę badawczo-rozwojową z Instytutem.

Wyróżnienie i podziękowania są następstwem wspólnego realizowania szeregu przedsięwzięć – inicjowanych zarówno ze strony PTI, jak i NASK. Członkowie naszego Towarzystwa angażują się w prowadzone przez Instytut prace badawcze (szczególnie w obszarze cyberbezpieczeństwa) oraz w działalność edukacyjną.

NASK aktywnie wspiera inicjatywy podejmowane przez PTI, jak choćby konkurs na najlepsze prace magisterskie i inżynierskie z informatyki czy projekt promujący osiągnięcia polskich informatyków „PoLAND of IT masters”.

W okolicznościowej uroczystości nasze Towarzystwo reprezentowali prezes PTI Wiesław Paluszyński oraz członek honorowy PTI Włodzimierz Marciński. Dziękując za zaszczytne wyróżnienie gratulowali oni kierownictwu NASK zgromadzonego dorobku oraz wyrażali nadzieję na dalszą zacieśniającą się współpracę.

 

Najważniejsze informacje

Informacje z oddziałów